Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb boys love filmek/soroz...

Legjobb boys love filmek/sorozatok?

Figyelt kérdés

Miket ajánlanátok, és miről szólnak? Nektek mik tetszettek a legjobban?


(Aki homofób, és csak kötekedni jött ide, azt nagyon szépen megkérem, hogy távozzon; köszönöm.)



2023. okt. 28. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fülig beléd szerettem

Netflix film, még nem láttam. Főként azért, mert rengeteg egyéb film van még a listámon. Másrészt pedig nem nagyon nézek boy x boy filmet/sorozatot. Nem vagyok homofób, csupán előnybe részesítem a krimi, thriller filmeket a romantikushoz képest. Bár nézek romantikust, de nem a homo pár van a középpontban benne, viszont benne van. Ettől még nem gyűlölködök emiatt, viszont nem is rajongok érte. Nem vetem meg, de nem is imádom.

Ha érdekelne az is, amiben nem fókuszban van, akkor Di4ries, Szívtipró gimi. Ezekben a sorozatokban aranyosan ábrázolja a fiú párokat.

2023. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Filmek közül a Szólíts a neveden a kedvencem. Amire még kíváncsi vagyok, az az Aristotle and Dante Discover The Secrets of The Universe, könyvben nagyon jó
2023. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Queer as Folks / Fiúk a klubból (US, nem a GB TV sorozat)
2023. okt. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Barátok közt
2023. okt. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Chucky sorozat
2023. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A Fülig beléd zúgtam sorozatot én is ajánlom.

Filmek közül nekem a Kszi, Simon és a Vörös, fehér és királykék tetszett.

2023. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi. 6-os vagyok. Nem írtam le, miről szólnak.

A Fülig beléd zúgtam a világ legaranyosabb sorozata. Egy meleg fiúról szól, aki összebarátkozik a suli legnépszerűbb srácával, akiről mindenki azt hiszi, hogy hetero, de a főszereplő fiú néha úgy érzi, hogy a másik srác viszonozza az érzéseit. Nagyon aranyos, ahogy barátkoznak egymással. :)


A Kszi, Simon film szintén egy meleg srácról szól, aki levelezésen keresztül beleszeret egy fiúba, de nem tudja, ki ő. Amikor megszakad köztük a beszélgetés, elkezdi keresni őt.


A Vörös, fehér és királykék pedig az Amerikai Egyesült Államok elnökének a fiáról, valamint a Brit király fiáról (vagy unokájáról?) szól. Nem jó a kapcsolatuk, ami rossz fényt vet az uralkodó családokra, ezért meg kell próbálniuk jobban kijönni egymással. Eleinte összebarátkoznak, aztán kiderül, hogy mindketten éreznek valamit a másik iránt.

2023. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Young royalst tudom még ajánlani. És, ha nem idegenkedsz az ázsia filmektől/sorozatoktól, akkor a thai sorozatok sztem 99% bl.
2023. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok. Ugyan nem kifejezetten bl sorozat, de tudom ajánlani még a Good omenst és a Shadowhunterst(itt kapunk rendesen meleg pillanatokat, bár nem erről szól a sorozat).
2023. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!