Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Visszamenőleg vesz lesz pénzt...

Visszamenőleg vesz lesz pénzt a Netflix a számláról?

Figyelt kérdés

Elő voltam fizetve a Netflix - re. Lejárt a hónap és a következő hónapban nem állt rendelkezésre kellő mennyiségű pénz a számlámon, hogy meghosszabbítsam az előfizetést. Megjelent a kiírás, hogy a fiókomat felfüggesztették, azonban én továbbra is tudom használni és filmeket nézni. A jövőben visszamenőleg levehetik a pénzt a számlámról erre az időszakra vonatkozóan?

Esetleg valaki járt már hasonlóan



2023. nov. 6. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az előfizetés előre fizetést jelent, utólag nem tudják megterhelni. Vagy nem járt le az előző időszak (a 30 nap az előfizetés kezdetéhez igazodik, nem a naptári hónapokhoz), vagy van egy pár napos átmeneti időszak amikor újra és újra megpróbál terhelni, és majd a sokadik sikertelenség után elveszi a jogosultságot.
2023. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, próbálja mindegyik streaming szolgáltató terhelni a kártyát, és ha valahanyadik alkalommal sem sikerül neki, akkor letilt addig, amíg nem újítod meg. Ezt a Skyshowtime példájából tudom, mert a streaminges kártyán nem volt annyi pénz, hogy levegye, és próbálkozott vagy 3-szor, és negyedjére le tudta venni, mert raktam rá pénzt.
2023. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!