Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vegso allomas 1 es az 5....

Vegso allomas 1 es az 5. resz. Hogy csinaltak meg a lezáró jelenetet az 5. reszben? vagy elore tudták,hogy ez lesz a lezaro kep?

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést.

Előre tudták, hogy ez lesz a zárójelenet, hiszen anno úgy volt, hogy az ötödik rész lesz az utolsó, nem terveztek több filmet. Ezért csinálták meg ilyen frappánsan az ötödik rész végét, hogy ugyanazzal a jelenettel végződik, amivel anno a legelső rész elkezdődött. Szó szerint bezárult a kör.

2023. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oke oke. Szoval amikor felvették az elso reszt,felvettek egy masik szemszogu jelenetet,hogy ezt a reszt bevagjak az 5. resz vegere? vagyg ez utolag alakult igy es megvarialtak kicsit a jelenetet?- ezen kattogtam :)
2023. nov. 8. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tudták előre, hogy majd évek múlva mit csinálnak, de a modern technika sok dologra jó, pl. összevágni jeleneteket úgy, mintha egyszerre történnének.
2023. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a kamera szoge mas volt, az tunt fel eloszor.

Amugy ertem en,hogy tobb szemszogbol vesznek fel egy filmet es a legjobbat teszik be. Csak azert erdekes volt. Mellesleg ha jol ertesultem, hamarosan jon a kovetkezo resz.

2023. nov. 8. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt több felvétel van, másrészt, ha nem látszik az arcuk, akkor az simán dublőr.
2023. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!