Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonlo sorozatot keresek...

Hasonlo sorozatot keresek mint a the witcher valaki ajánlana ilyet ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ha valaki tudna ajánlani hasonlo sorozatot mint a the witcher nagyon hálás lennék ugyan is nem tudom mit nézzek nem nagyon köt le más sorozat fontos hogy amit keresek csak is kizárólag fantasy kategória de az sem probléma ha horror is akad mellé

nov. 17. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Trónok harca
nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már Trónok harca, akkor Sárkányok háza.

The Outpost

A varázslók

Sandman

Árnyék és csont

Shadowhunters

nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem A Hét Királyság lovagja lesz majd hasonló, mert az alapfelállás egész hasonló, Duncan a kóborlovag, akit ilyen-olyan munkákra lehet felkérni és a fegyverhordozója, aki valójában a trónvárományos Aegon herceg, akire vigyáz. De erre 2025-ig kell várnod, mert tavasszal kezdik csak el forgatni.

Addig nézd meg a Trónok harcát és a House of the dragont.

nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Az Árnyék és csontot elkaszálta a netflix, befejezetlen marad, így nem hiszem érdemes elkezdeni.
nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Tudom, de attól még a 2 évad nagyon jó.

nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hős legendája

A halál kardja

See

Shannara - A jövő krónikája

nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!