Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az MCU: Ifjú...

Mit gondoltok az MCU: Ifjú Bosszúállók szereplőiről?

Figyelt kérdés
ma harangozták be,hogy mire lehet számítani.
nov. 20. 14:14
 1/5 PMC Wagner ***** válasza:
68%
Engem már ezek a szuperhősös bohóckodások hidegenhagynak. A csapból is ez folyik unalmas már
nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

nem tudom hogy ugyan azt a cikket olvastam -e amit te, de amit én olvastam abban

-Cassie Lang azaz Ant man lánya van, aki szerintem nagyon rossz karakter, rém idegesítő volt számomra az ant-man 3 filmbben

-aztán írták az Iron-heart karaktert, na ennek a karakternek nincs személyisége, semmit nem tudtunk meg a black panther 2 filmben róla, csak hogy okos, az a baj hogy gondolom őt befogják mindenképp rakni mert kell a woke, viszont szerintem fölösleges, az egész karaktert nem értem, ugyanazt csinálja mint a vasember csak rosszabb karakter

-olvastam még hogy scarlet witch gyerekei is benne lesznek, kérdem én minek? ha bele rakják csak azt tudom elképzelni hogy ennek a sorozatnak vagy filmnek a célközönsége gyerekek lesznek, vagy szimplán családi film lesz, szánalmas, remélem nem rakják be őket

-Skaar - hulk fia, ha olyan buta mint a hulk alteregója akkor jöhet, poénnak elmegy

-America Chavez - hát kösz nem, őt is sajnos tuti berakják mert WOKE és túl sok lenne a fehér karakter, ez a karakter is rém idegesítő volt számomra a dr strange-ben

-Kid Loki - ő jöhet, loki mindenhogyan

-olvastam még hogy talán a black panther T'Challa fiát is berakják, ez is minek? nincs elég fekete karakter? azért kell? WOKE?

-Kate Bishop - nekem bejött a karakter eléggé, ő jöhet

-Kamala Khan - na ő a legidegesítőbb karakter, és ráadásul nem szép, dagadék leány, vagy csak molett, már a sorozat is okádék volt


na szóval összeségébe 2-3 karakter van ami tetszene, és ez sajnos nálam nem dönti a mérleget a nézhető film vagy sorozat felé, mivel a többi karakter számomra baromi idegesítő és érdektelen, főleg az rontja le hogy ha tényleg raknak bele gyerekeket akkor tuti nem lesz komoly hangsúlya a film / sorozatnak, minden happy lesz mint egy igazi disney mesébe

nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Összességében az egész Marvel nem érdekel jó ideje, követhetetlen, gagyi, SJW matiné az egész, köze nincs már az első két-három fázis minőségi, szórakoztató filmjeihez, szerencsére úgy tűnik az emberek is kezdenek torkig lenne a szuperhősösdivel meg az esélyegyenlőséggel.
nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hja,kb..
nov. 23. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:

A Vasember 3-ban szereplő kissrácot, a Ty Simpkins által alakított Harley Keener-t is betennék, talán Iron Lad szerepében.

-szerintem nincs értelme őt is visszahozni.


Illetve ott van még a Miles Morales féle Pókember élő szereplős verziója. -egyedül rá vagyok kíváncsi ebből a csapatból, viszont kizárólag solo filmben!


Alapvetően nem lenne rossz elképzelés egy Young Avengers film/sorozat, viszont ezzel a "csapattal" és a túltolt WOKE-kal nem látok rá sok esélyt, hogy tényleg jó lesz a film/sorozat.


Ahogy most összeszámoltam ez kapásból 12 karakter, kérdés, hogy kikről fog ténylegesen szólni a Young Avengers film/sorozat? Mert a többi karakter nagyjából csak biodíszlet lesz.

febr. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!