Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minden török sorozatban megy...

Minden török sorozatban megy a veszekedés, kiabálás, sírás, vagy vannak azért normálisak is?

Figyelt kérdés
nov. 27. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy általánosságban ahogy leírtad.Szappanopera.
nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Élethelyzeteket jelenítenek meg, és Törökországban nem a legjobb a helyzet. Pl. a nőkre tulajdonként tekintenek, már akik követik az iszlám vallást.

Idegesítő néha (sokszor) a sok hiszti, verekedés de végülis nem muszáj nézni. Persze biztos van kivétel. Mondjuk sírás mindenhol van, de őszintén. Ki az, aki életében nem sírt még?

Viszont ilyen szempontból (verekedés) ajánlom a Remények földjét. Ott nagyon minimális a verekedés hiszti miatt sőt, nincs is olyan formában.

nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"Ki az, aki életében nem sírt még?" - Naja, de minden részben? :D
nov. 27. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,én azt imádom amikor a férfiakat mutatják tíz percig,hogy szenvednek,szipognak sírnak.kozben pedig hangosan mondják a gondolataikat 🤣🤣🤣
nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

"Pl. a nőkre tulajdonként tekintenek, már akik követik az iszlám vallást."


Na még egy iszlám szakértő :) Ha már így szóba hoztad nem az iszlám tekint tulajdonként a nőkre hanem a kereszténység.

nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jópár török sorozatot láttam már, de még egy olyannal sem találkoztam eddig amiben ne lett volna többször is veszekedés, kiabálás, verekedés stb. Mivel ezek szappanoperák, ezért ezek “kötelező” elemek bele. Engem speciel nem zavarnak, sokkal inkább zavar az, hogy általában a több évados sorozatokban a végére már alig maradnak az eredeti szereplők közül.
nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!