Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ennyire csalódott ilyen...

Miért ennyire csalódott ilyen sok ember az új Napóleon film kapcsán?

Figyelt kérdés

nov. 30. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Olvasd el az értékeléseiket, biztos leírják az okokat.
nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HalkHogen ***** válasza:
93%
Mert nem elégedettek vele. Ahogyan én sem. A filmre teljesen rátelepedett Napóleonnak a Josephine-nal való kapcsolata, abból viszont vajmi keveset kaptunk, hogy mitől volt ő akkora hadvezér. Egyetlen megbeszélést, ötletelést nem láttunk a hadvezéreivel, hogy a másnapi csatát hogyan akarják megnyerni. Nem látni a cselekedetek motivációit, a személyi és politikai mozgatórugókat. Egyszer az angolokkal csatázik, aztán az osztrákokkal és oroszokkal, aztán az oroszokkal, előtte Egyiptom. Szerintem rosszul fogták meg az élettörténetét. Olyan volt, mint egy romantikus dráma, ahol a férfi időnként elmegy ide-oda, ezzel-azzal háborúzni. Ennek ellenére persze nézhető film, de lehetett volna ebből történetileg sokkal jobbat kihozni.
nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem leírni miért, de inkább azt mondom nézz meg más Napoleonról szóló filmeket is, kezdésnek mondjuk a 2002es 4 részes Napóleon sorozatot és szerintem rájössz magadtól.


Voltam moziban, megnéztem de sajnos nagyot csalódtam, a trailer alapján nem pont erre számítottam. A főszereplőt nem egy törtető hadvezérnek állítja be, hanem egy teljesen gyámoltalan gyereknek. Nekem ez jött le az egészből.

dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert nem láttak még Ridley Scott filmet, és nem tudják, hogy a mozis verzió inkább csak egy hosszú trailer, és az igazi film majd a 4 órás rendezői változat lesz, ami sokkal mélyebb, árnyaltabb, részletesebb lesz.
dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Köszi de a 4 órás filmet kihagyom, ennyi elég volt belőle.
dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!