Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez a kb 10 éve tartó...

Mi ez a kb 10 éve tartó horrorfilmmánia?

Figyelt kérdés
azelőtt szubkultúra volt maximum most meg minden második 15-35 éves jellemzően csaj be van ájulva az összes utolsó gagyi horrorfilmtől. Őszintén? én kinőttem ezekből... nem tudok 1 sz*ros jellegtelen kitalálmánytól bexarni ami megjelenik a vásznon.... ez nálam valahogy 12 éves korom körül elmúlt.

nov. 30. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Fantasztikusan különleges vagy! Mesélj még magadról!
nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Beájulunk attól a ténytől, hogy te már 12 évesen képes voltál kinőni egy olyan korszakot, amit másnak csak 15 évnél kezdődik és 35 éves koráig eltart.


Az egy másik dolog, hogy ez a gondolkodásodon egyáltalán nem látszik.🤣

nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Elmultam már 35 (sajnos), ettől még szeretem a horrort. Főleg az "utolsó, gagyi" filmeket. Amúgy trash horrornak hívják, meg tini horrornak. Én pont úgylátom, hogy kevesen szeretik. Miből gondolod, hogy sokan szeretik? A port, meg a többi filmes oldalakon ezek nagyon levannak húzva.
nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A horror az egyik legrégebbi filmes műfaj, aminek a népszerűsége a 70-es években ugrott óriásit.


A stúdiók azért szeretik a műfajt, mert kis költségvetésből is realizálható egy-egy alkotás, így gyorsan megtérülhet a befektetett pénz, siker esetén pedig nagyobb a profit.


A fiatalok körében pedig mindig is kedvelt volt a horror.


Az a saját egyéni problémád, hogy nincsenek rád hatással a horrorfilmek, de az érvelésed követve egy drámának sincs több értelme.


A horror több is lehet, mint egyszerű ijesztgetés, a legjobb horrorfilmek erőssége a nyomasztó, nyugtalanító atmoszféra megteremtése, ami fokozatosan a néző bőre alé kúszik, miközben a képernyőn/vásznon látható borzalmak valamilyen többlet tartalmat próbálnak közvetíteni.

nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Agyhalott 😃
nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindent én sem értek a világban, de úgy vagyok vele, nem nekem szól, nem én vagyok a célközönség így nem is nézem, nem foglalkozom vele.


Ajánlom neked is ezt a hozzáállást.

dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés lehetne, de a horror “hőskora” inkább a ‘90-es évek (szerintem), plusz-mínusz évtized. Akkor igazán kemény és őszinte filmek készültek. A maiak inkább tartalmasak és “szelídebb” formák, üzenettel, a felújított darabok is finomítottak (pl. Poltergeist, AZ). Mindegy, nem is általánosítok, mert sok ellenpélda van vice versa. Röviden: azért “szeretik” ma a gyengébb horrort, mert az készül…
dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!