Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a Squid Game The...

Mit szóltok a Squid Game The Challenge eredményéhez?

Figyelt kérdés
》SPOILER《 Mind 3-an nagyon szimpatikusak voltak de legjobban Phill és Sam. Annyira nem bánom Mai győzelmét de Phillnek örültem volna igazán. És ti?

dec. 7. 04:13
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Elég gagyi volt nekem az eleje, ezért még nem néztem végig.
dec. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hosszúhajú hawaii csávónak Philnek örültem volna jobban, annak ellenére hogy ő is meleg :D Na mind1, Mai is megérdemelte, a lényeg hogy legalább a sok nagyképű mind kiesett, a csaló 278-os csajjal az élen.
dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Régebbi kérdés, de hátha még olvasod, kérdező. Most néztem meg a sorozatot, megmondom őszintén, azt hittem, a feladatok ügyességi, stratégiai és sportbéli alapokra fognak épülni. Ez a szerencse és kiejtés dolog nekem nagyon nem tetszett és így a győzelmet nem tekintem győzelemnek, bárki is nyerte a játékot. Milyen győzelem az, hogy úgy nyerem a köröket, hogy másokkal való szimpátia határozza meg a játszmát?

Nekem csalódás volt az egész úgy ahogy van.

márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!