Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet legálisan megnézni...

Hol lehet legálisan megnézni az összes Cleveland show részt?

Figyelt kérdés
A Jobbmintatv-n néztük, de onnan töröltek egy csomó részt:-(
dec. 15. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Disney+
dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😒 de jó
dec. 16. 06:59
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Emberek, fogjátok már fel, hogy ha midnenki így állna hozzá, akkor nem csinálnának filmeket, sorozatokat egyáltalán, mert nem lenne bevételük.
dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Egy csomó felületen megnézheted a sorozatokat... nem értem a válaszodat. Ezt a sorozatot is meg lehet nézni, csak hiányoznak belőle részek.
dec. 18. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Látom, hogy nem érted. A csomó felület, amit te nézel konkrétan illegálisan osztja meg ezeket a műsorokat. Ha mindenki azt nézné amit, te, akkor nem gyártanának a jövőben se filmeket, se sorozatokat.
dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek a felületek (Jobbmintatv. stb) hosszú évek óta léteznek, ha illegálisak lennének, nem tiltanák le?
jan. 4. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen leszednek videókat. Van, hogy külföldi a szerver, és nem tudják letiltatni. Gondolom kb 12 éves vagy.
jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te meg gondolom idióta :-)
jan. 19. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én vagyok az idióta, mert fizetek a szolgáltatásokért törvényesen. Ha mindenki olyan ingyenélő lenne, mint te, mit néznél? A falat?
jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!