Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Moziban most miért nincsenek...

Moziban most miért nincsenek 3D filmek?

Figyelt kérdés
Mindent csak 2D-ben adnak a Cinema City-ben. Covid miatt? Ha igen, mi közük egymáshoz?

dec. 20. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

De én nem értem mi értelme ennek a 3D dolognak.

A tranformerst is mikor néztem nem volt benne szó szerint semmi 3D.

Csak annyi hogy 2 alkalomszor 2 másodpercig olyan volt mintha a pici kavicsok kirepültek volna a képernyőröl. Ennyi.

Ezért kár a szemüveget feltenni, sötétíti a filmet 🕶️

dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Vannak csak kevés.

Az új Avatar is ment 3D-ben, most pedig az Aquaman és az Elveszett Királyság meg a Kacsalábon filmeket is vetítik 3D-ben.

Amúgy azért van kevés, mert baromira megdobja a film költségvetését, viszont ezt bevételi oldalon nem ellensúlyozza semmi.

dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, most az sincs 3Dben, Budapesten és Szolnokon legalábbis nem
dec. 20. 12:30
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Az Aréna Plázába mindkét általam írt filmet vetítik 3D-ben is.
dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert nincs rá igény, az emberek nem szeretik annyira a 3D lehetőséget, hogy megérje elkészíteni.
dec. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért remélem, hogy visszajönnek a 3D-s filmek Szolnokon is, mert eddig SOHA nem volt olyan, hogy csak 2D-ben adtak volna filmet, csak kb.1 hónap vetítés után. És van, akiknek nem tetszik, de nekem igen. Remélem, a nagyobb filmeket megcsinálják úgy is, mint pl Jurassic World, Agymanók 2, Gru 4, Star Wars, mert különben...
febr. 9. 18:04
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
…mert különben? Dühbe jövünk?
febr. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Már a 20-as vagy 30-as években is volt 3D, meg a 90-es években is. Mindig megbukott.
febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy megbukott? A legtöbben arra mentek el, nem a 2D-re.
febr. 10. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
#9 azt jelenti hogy megbukott, hogy utána vagy 5 évtizedekig nem adtak a mozikban 3D filmet.
febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!