Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sonadoras-szerelemes almodoz...

A Sonadoras-szerelemes almodozokban ki volt az a szetroncsolt arcú ember vagy szellem akit látni szoktak a tükörben?

Figyelt kérdés

Emlékszem egy jelenetre,hogy Lucia a női mosdóban a tükörben látta.

És meséli a többieknek, hogy mit látott, és mondja,hogy az arca húscafatos volt

És egy baltát is említ...

Tudja valaki ki volt az, vagy mi volt az, és mi volt ennek a lényege?



dec. 21. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Azt olvastam hogy régebben egy diák volt a suliban aki ott meghalt vagy megölték ezért kísértett ott
dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na egy diák volt akit megöltek a suliban és ezért bosszút akart állni. De jobban nem bontották ki a sztoriját sajnos
dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azta...azt hittem,hogy Lucia végülis csak kepzelodik,de ezek szerint nem.vagy ha csak kepzelodik is,az nem derült ki a sorozatból konkrétan.
dec. 22. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
A jelenetet amit említesz én még nem láttam, viszont már többször volt az iskola “kísértetéről” szó a sorozatban. A volt igazgató az, akit a jelenlegi akart megölni egy baltával még régen. Nem akarom lelőni a poént, szóval nem írok többet.
dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy rémlik, hogy a készítők konkrétan elfelejtkeztek róla.
febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!