Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Mr. Bean...

Mi a véleményetek a Mr. Bean karácsonyi epizódjáról?

Figyelt kérdés

dec. 24. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Tudom, hogy bizonyos tekintetben primitív, de én nagyon szeretem.
dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Gagyi
dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. :D
dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

A gagyi miért kapott pirosat? Véleményre kíváncsi a kérdező. Nem a bableves receptjét írta le.

Ez a fajta humor nekem nem tetszik. Bab úr egyetlen része sem. De így voltam a színész más munkáival is.

dec. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

"A gagyi miért kapott pirosat?"

gondolom, ilyen esetben az egyetértők vagy egyet nem értők arányára lehet következtetni

dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
A betlehemes részen sírva röhögtem gyerekként, még ma is nagyon szeretem. Hatalmas a figura. :D
dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Én tegnapelőtt néztem újra, már párszor láttam, mindig lehet rajta nevetni, mert már annyira kínos, hogy vicces. A legjobban most az tetszett, mikor a mackójának szemeket ajándékozott, meg a barátnőnek ékszeres dobozkába rejtette a kampót a faliképhez (aminek amúgy sem őrült a lány).
dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!