Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik karácsonyi film ez?

Melyik karácsonyi film ez?

Figyelt kérdés
Aktuális, hisz karácsony van! Tavaly karácsonykor találtam erre a filmre az egyik legnagyobb megosztó oldalon. A története nagy vonalakban annyi, h egy hetero pár szétmegy már az elején, majd mindketten egymástól független jelentkeznek egy "szingli karácsony" vagy ahhoz hasonló nevű eseményre. Ez egy motelben van megtartva és több szingli ember is csatlakozik, majd mikor találkoznak egymással, az öröm nem teljes (már mint az ex párnak). Amerikai film és talán 2022-es gyártású, de maximum 5 éves lehet. Szereplőket nem tudok megnevezni és a film címét keresem!

dec. 25. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

A Merry Single Christmas (2022)?

[link]


Google: movie|film+christmas+couple+singles+party+meet|meeting

dec. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úúú, ez az! Köszi! :) Szingli karácsonyként kerestem, de úgy nem találtam, de amit linkeltél, tényleg az az!
dec. 25. 08:14
 3/3 anonim válasza:
Hasonló a Bridget Jones naplójához, elsődlegesen azt hittem, arra gondol.
dec. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!