Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Reszkessetek betörők 2....

A Reszkessetek betörők 2. film legvégén Kevin bátyja, Buzz kiabálja a hotelből, hogy: "Kevin! Képes voltál elnassolni majdnem 1000 dollárt?!"?

Figyelt kérdés
dec. 26. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes,mert én azt olvastam,hogy ő kiabalja,de meg mertem volna esküdni,hogy az apja hangját hallani ahogy kiabál Kevinnek...
dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az apja kiabál
dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A fater kiabál, az ő számlájáról hiányzik a pénz.
dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Buzz látja meg először a számlát és meglepődik, de nem kiabál. Furcsa lenne ha utána kiabálna akkora hatásszünettel.
dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1-es, én is eddig mindig meg voltam győződve, hogy Buzz kiabál, de tegnap, miután vége lett a filmnek valahogy elgondolkodtam rajta, hogy az az apjának a hangja lehetett..😅
dec. 26. 11:40
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg hát ugye szól az apjának, hogy menjen oda es nézze meg a számlát, úgyhogy biztos hogy ő van felháborodva.
dec. 26. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen.


Szóval akkor mi is a kérdés?

dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor láttam már, de nekem csak az első 1-2 alkalomnál tűnt úgy, mint ha Buzz kiabálna, elvégre nála volt a számla. Utána már jobban odafigyeltem + értelmeztem a látottakat:


Buzz nem akad ki, Ő csak sóhajt egyet: “jó drága karácsony”. Majd szól az apjának, és utána hallva a kiabálást - akkor már jobban hallottam: az az apja hangja.

dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az apja kiabál. Magyar szinkronnal ugyan nem egyértelmű, de eredeti nyelven nem összetéveszthető Buzz hangja az apáéval.
dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es, hát csak nem voltam benne biztos, azért kérdeztelek meg titeket.
dec. 26. 18:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!