Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film, amelyet...

Melyik az a film, amelyet alább részletezek?

Figyelt kérdés
Egy jelenetben egy fiatal férfi és egy nő beszélget, a srác azt hiszem talán orvos tanonc, és a fiatal lánynak magyaráz egy bonyolultnak tűnő, nagyon orvosi szöveggel egy bizonyos betegséget, amely a laikus számára valami súlyos betegségnek tűnik, pedig amúgy orvosi szakszavakkal magyarázta el a megfázást :) Egyszerűen nem jut eszembe ezer éve, de nagyon megnézném pedig megint! Sajnos nem nagyon emlékszem sok más jelenetre, sztorira a filmről, mert azt hiszem keverném csak más filmekkel, így nem akarok összazavaró lenni... Várom a film címét! Remélem valaki ráismer ez alapján!

dec. 28. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
A kérdésedet (és az alatta lévő kiegészítést) alaposan végigolvasva arra a következtetésre jutottam, hogy valószínűleg én ezt a filmet nem láttam (vagy már régen láttam és ezen okból kifolyólag nem emlékszem rá), így sajnos nem tudok érdemi információval szolgálni a történet (vagy ahogyan te fogalmaztál: film) címét illetően. :DDD
dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
A filmet nem láttam, de orvostanoncok nincsenek, mert ez nem szakmunkás képzés. Az egyetemisták megnevezése medikus/medika, a végzett de még szakvizsgával nem rendelkező, betanuló orvosok a rezidensek.
dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!