Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire nézhető a Ferrari...

Mennyire nézhető a Ferrari film 10 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Tehát mennyi (és milyen) szex, vagy vérzés van. Beengednek egyáltalán 10 évest? Amúgy eredetileg 12 karikás volt, nem tudom miért lett 16. Van a Imdb Parents guide, abban az van, hogy elég durva az ütközésjelenet, de mennyire az szerintetek?

dec. 29. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is láttam azt az oldalt...
dec. 29. 19:50
 3/7 HalkHogen ***** válasza:
100%
10 éves gyereket nem vinnék el rá, az biztos. Egyrészt van benne 1-2 szexjelenet (felnőtteknek, esetleg kamaszoknak semmi különös, persze), másrészt valóban van 1-2 balesetnél pár kegyetlen kép. De az egész film túl felnőttes, nem hiszem, hogy tízévesen különösképpen élvezni lehetne. Egyébiránt nekem kifejezetten tetszett.
dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Azért nem kicsit beteg világot élünk, hogy még egy ferraris filmbe is szexjelenetet kell rakni. Mégis minek, miért, mi köze a szexnek a Ferrarihoz?
dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Enzo Ferrari életét mindig is behálózta a szex. Elmondása szerint is több ezer nővel volt viszonya élete során. Szerintem egyáltalán nem meglepő, számomra az lett volna furcsa, ha kimarad a szexualitás.

Penélope Cruzból többet is szívesen láttam volna, még így közel az ötvenhez is. :))

26/F

jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Penélope Cruz is szexelt benne? Kik voltak még a filmben, akik huncutkodtak, és mit csináltak pontosan? Privátba is írhatjátok
jan. 19. 18:24
 7/7 anonim válasza:
Szexelt, de nem látszott semmi... Még az egyik versenyző (akit Gabriel Leone alakít) kezdett el a barátnőjével szórakozni, de abból sem volt látható semmi érdemleges.
jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!