Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ne ismeri ezt a filmet?...

Valaki ne ismeri ezt a filmet? Nicelodeon-os vagy Disney Chanel-es volt régebben.

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem, hogy volt benne két srác az egyik nagymenő a másik pedig nem volt valami népszerű, de okos volt és egy telefonból véletlenül időgépet csinált, amivel visszamentek a régi vadnyugatra. Aztán talán a szomszéd lány volt, akit visszavitték végül magukkal, mert a lány déd vagy ük szüleinél kötöttek ki. A farmot ahol voltak azt el akarták árverezni vagy valami ilyesmi. Aztán még annyi hogy három része van és a harmadik résznek az a vége, hogy a jövőbeli éneik visszamennek értük, hogy segíteniük kell. Valahogy itt hiány érzetem volt, de amikor én láttam akkor még nem volt több része lehet, hogy azóta már lett folytatása ezt nem tudom.

dec. 29. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem ilyenre, biztos hogy Nickelodeonos.

Talán a Veszélyes Henry színésze is játszik benne, de ez kicsit bizonytalan.

dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Vad kaland a vadnyugaton

Ezt találtam egy cikkben, mikor beírtam a kulcs szavakat.

Vagyis hogy: Nickelodeon, western, időutazás, film,

Ez egy három részes mini sorozat.

A cikkben kép is van belőle: [link]

A lármás család rész után van.

dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Nekem nem akarta kidobni a választ pedig én is beírtam a kulcs szavakat. Mindegy köszönöm szépen.
dec. 30. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!