Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy egy férfi elrabol egy lányt akit fogva tart és erőszakolja, bántja testileg és lelkileg is azzal, hogy őt úgysem keresi senki (ami így is van, mert a tv-ben is mutatta hogy az anyja nem jelentette a rendőrségen). Majd elrabol még egy lányt (őt már nagyon keresik a szülők), akit szintén megerőszakol többször is míg a csajszi terhes lesz és megszüli a babát. Végül sikerül megmenekülniük a kisgyereknek köszönhetően. Csak ennyi jutott eszembe, köszönöm előre is a válaszokat.

dec. 30. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is emlékszem, de nem ugrik be a címe. Eléggé kellemetlen érzéseket hagyott bennem, így nem lett a kedvencem. Arra emlékszem, felhúzza a csajt valami kötélszerkezettel és egy konyhai sült locsolóval akarja megtermékenyíteni a csajt.
dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Seracco ***** válasza:
Az a "Vaksötét" de lefogadom hogy nem az a keresett film mert abban nincsenek olyan dolgok amik a leírásban szerepelnek.
dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem erről "A szoba" jutott eszembe, de abban csak egy nő van.
dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg erről a “Gyilkos elmék” sorozat egyik része jut eszembe, valamikor talán a 7. évad környékén, de nem biztos, és szerintem nem valószínű, hogy azt keresed!
dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!