Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy "régi" film megtalálásában...

Blitz brigade kérdése:

Egy "régi" film megtalálásában kérném a segÍtségeteket!? :D

Figyelt kérdés
Kb. 10 évvel ezelőtt láttam egy filmet, ami akkor nagyon tetszett és Így "felnőtt" fejjel szÍvesen újranéznem. A cselekmény ha jól emlékszem, akkor arról szólt, hogy meggyilkolták a királyt/császárt, ő pedig az utolsó perceiben a hozzá közel álló hadvezért kéri meg, hogy vigyázzon rá. Ezután még annyi van meg, hogy elviszik őket rabszolgának, gladiátornak. Az egyik párbaj során kiderül hogy a hadvezér nem egyszerű gladiátor/rabszolga a kardforgatása alapján... kb ennyire emlékszem belőle, 11-2 éves voltam amikor láttam. kerestem már sokat de sehol sem találtam. Nem a gladiátor az :D

jan. 6. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Csak tipp, de nem a Gladiátor c. film ez? Egyszer elkezdtem nézni, ebben is elviszik a hadvit gladiátornak.


[link]

jan. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem A nagy birodalom (Empire) lesz, ez egy 3 részes film. Abban van Tyrsnnus, a gladiátor, akinek vigyáznia kel Octaviusra, miután megölik az uralkodót.
jan. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Seracco ***** válasza:
100%

@ 1-es számú anonim kolléga

Mivel ott van a szöveg végén hogy a keresett film nem a "Gladiátor", eleve ki van csukva hogy az a helyes válasz.

jan. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
#3 My fault, odáig nem olvastam el :(
jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

ő pedig az utolsó perceiben a hozzá közel álló hadvezért kéri meg, hogy vigyázzon rá. Ezután még annyi van meg, hogy elviszik őket rabszolgának, gladiátornak.


Halottat nem szoktak elvinni gladiátornak.

jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!