Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Szabadság,...

Mi a véleményed a Szabadság, szerelem című filmről?

Figyelt kérdés
Ma láttam és nagyon megfogott. Ha az elején nem magyar szereplőlistát írtak volna ki, esküszöm azt hinném, hogy amerikai film. Simán elmehetne annak, ha már csak a csatajeleneteket nézzük. Egyszerűen, mikor olyan jelenetek voltak, hogy: (a magyarok papírt égettek és kör-körösen álltak és ott világított a sok égő "fáklya".)Úgy ültem végig a filmet, hogy bent tartottam a levegőt. Ilyesmi ritkán fordul elő nálam. Szerencsére a végén a magyarok győztek(az olimpián, viszont az uccsó képkockára ne emlékszem=$). Véleményeket várnék és egy igen-t vagy egy nem-et, hogy azért a magyar filmek is meghaladják az amerikaiakét. Nekem az a véleményem, hogy igen és nem fogok senkit leordítani, ha másképp gondolja - ízlések és pofonok.
2010. okt. 22. 18:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért ne csak egy I vagy egy N legyen benne. :P
2010. okt. 22. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó film.Mondjuk eleve tetszenek az '56-os évekről szóló filmek,dokumentumfilmek.

Az aláfestőzenék is jók voltak.A ruhák,a harc is szuperül volt megcsinálva.A színészek sem voltak rosszak,mondjuk Dobó Kata nekem nem tetszett kivéve a végén...Fenyő Iván meg jó volt Szabó Karcsi szerepében ,még illett is hozzá.Lehet,hogy kicsit elfogult vagyok mert nagyon szeretem Ivánt,de maga a film is nagyon jó volt. :-)

2010. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ennél jobban össze sem tudnám foglalni. Gyenge, műanyag, felületes, csak az az egyetlen pozitívuma, hogy a témája 56.

2010. okt. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon megfogott - csak ezt tudom írni röviden és tömören - a napokban 3x, 4x is megnéztem. Mondjuk én is elfogult vagyok: Fenyő Ivánnal :P

De a válaszom: IGEN!

2010. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!