Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazán félelmetes, idegelős,...

Kérdezőcske2 kérdése:

Igazán félelmetes, idegelős, gyilkosos horror ajánló?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jó horrort nézni,ani zeneileg is,képileg is nyomasztó,deep hangulatú,akár gyilkolászós is. Már elegem van hogy ahányszor valami kinézetre jót találok,csalódás a vége.

Amiket idáig láttam:

Vaksötét 1-2

Motel 1,2,3

Sinister 1,2

Rémálom az Elm utcában

Idős emberek

1408

Félelem utcája 1,2,3

Az

Sikoly

Slendermam

A hírnök 1

A madárijesztő

Texasi láncfűrészes



jan. 13. 00:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ugyan már ne ezen menjem a vita. Keresztyén nem is. Keresztény :)

A horror is egy műfaj,krimi,stb

Nem bűn horrort nézni véleményem szerint

jan. 17. 20:26
 12/21 A kérdező kommentje:
Kilences, nagyon szépen köszönöm! :D zseni vagy,megegyszer köszi
jan. 17. 20:31
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Szia kérdező. Nagyon nagy bűn emberek szenvedésén szórakozni. A sátán és ördögei ugyanezt teszik.
jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ez nem valódi szenvedés. Ez egy műfaj. Ilyen jelleggel egy tragikus drámai színházi előadás is bűnnek kell legyen
jan. 29. 09:53
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Szia kérdező. Ami szórakoztat, amit szívesen nézel vagy olvasol, vagy hallgatsz, megmutatja milyen a lelked. Ahogy itt megismertelek, szadistának tartalak. Ahogy írtam sátán és ördögei is ilyenek. Lelkileg rettenetes állapotban vagy. És ami még tetézi a bajt, nem rettensz meg attól, aki vagy. Mentegeted, nem is szégyenled. De még ebből a mélységből is lehet kiszabadulni, szép, új életet kezdeni élni.
jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

15



A Bibliában is vannak vérgőzös történetek.Csecsemők és aggastyánok kigyomlálására utasító parancs és egyebek...Krisztus is egy szenvedéstörténet után távozik a földi világból..

jan. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Szia 16-os. Igen, a Bibliában sok rettenetes történet van. ISTEN egyrészt azért íratta meg ezeket, hogy meglássuk, milyen borzasztó az emberiség történelme, miután kikerültünk a Paradicsomból, az ISTENnel való áldott együttélésből. Másrészt hogy meglássuk, milyen súlyos következménye van, ha mi a sátánra hallgatunk. Harmadrészt pedig, milyenek vagyunk mi emberek valójában. Negyedrészt pedig, hogy van amikor ISTEN nem tűri tovább az elhatalmasodott gonoszságot, és különböző módon véget vet annak. STB....
jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#17, na, okoska, akkor szerinted hogyan lehet értelmezni a horror filmeket? Oké, hogy sokféleképp, ki hogyan; továbbá ki milyen célból alkotta meg, NA DE: az, hogy ki milyen célból nézi (amivel te minket kritizálsz alaptalanul), az már egyéni dolog,


és bizony


sokan pont ugyanolyan okból néznek horrorfilmeket, mit amilyen célból te olvasol a Bilbiában horror történeteket.


Sőt, én pl traumáim feldolgozása okán nézek horrot, thrillert, legalábbis részben amiatt. Valamint kvázi "ördögűzőként" is fel lehet fogni a horrorfilmeket és metal zenéket (hallottál már a homeopátiáról, és arról, hogy kutyaharapást szőrivel gyógyítani?). Erről ennyit.

jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#17, kíváncsi vagyok, mi a véleményed a népmesékről, melyek egy részében félelémetes dolgok lelhetőek fel, pl tűzokűdó hétfejű sárkányok; vagy például mézeskalács házikó, ahol Jancsit és Juliskát meg akarja sütni a kemencében a vasorrú bába?
jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

15

Ez nem volt szép. Én épp olyan szívesen megnézek egy szép színdarabot,egy komédiát,egy drámát, egy kabarét, mint egy horrort. Attól,hogy megnézek egy horrort nem leszek szadista. :D ha pl megnézek egy természetfilmet ahol az élet rendjeként egyik állat elejt egy másikat nem fogok késztetést érezni,hogy kimenjek és széjjeltépjem a kutyust vagy a tyukokat a kertben :D


A lelkem rendnem van,biztosítlak, hogy nem vagyok szadista. Ettől függetlenül a horrort,mint műfajt hívőkent is kedvelhetem

jan. 30. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!