Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Abigail akkor a Drakula...

Az Abigail akkor a Drakula lánya remake akar lenni?

Figyelt kérdés

Mert sokáig csak "universal monster movie" néven futott és azt hiszem volt róla szó, hogy megint megpróbálkoznak a szörnyes univerzumukkal és idén lesz egy Wolfman remake is. Illetve korábban olvastam, hogy a Drakula lányát is remakelik. Akkor ez az Abigail az új Drakula lánya, amiről beszéltek?

[link]



jan. 13. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
A sorozat készítői mit nyilatkoztak ezzel kapcsolatban? Ha ők nem beszéltek ilyesmiről, akkor valószínű nem. Nem szeretem, amikor a fanok tényként kezelik, amit belelátnak. Félre ne érts, nem rád gondoltam, csak úgy általánosságban.... minden filmről és sorozatról készül legalább egy interjú az alkotókkal. Szerintem abból informálódj, még is csak az a biztos! ;)
jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!