Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek rendben van, hogy...

Szerintetek rendben van, hogy a tavalyi Barbie filmben a főszereplők a 30-as, 40-es korosztályt képviselték, vagy jobb lettek volna huszonéves színészek?

Figyelt kérdés

Margot Robbins 33 éves

Ryan Gosling 43 éves.


jan. 17. 10:24
A kérdező szavazást indított:
Jó volt Margot és Ryan.
Huszonéves színészek kellettek volna.
21 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
*Margot Robbie
jan. 17. 10:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Margot Robbins-ot már évekkel ezelőtt is olyan 38-40 nek gondoltam

Végig se néztem a Barbie filmet

jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen jó volt így. Nem hiszem, hogy a mai huszonévesen korosztály gyerekkorában annyira Barbie-zott volna, mint a mostani 30-40-es korosztály gyerekkorában.

33 éves vagyok, nagyon sokáig Barbie-ztam, plusz most gyűjtő is lettem. Nagyon sok 30-40-es nő felnőttként Barbie-gyűjtő lett.

jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jó volt. Én nem akartam megnézni, nem érdekelt. Aztán annyit beszéltek róla, hogy kíváncsi lettem rá. Teljesen más a film, mint a sok hülyeség, amit összehordtak róla. A színészek kora nem volt zavaró. Illett hozzájuk a szerep, jól hozták.
jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Van már szerecsen,félvér Barbie baba is.De öreg még tudtommal nincs.Mind fiatalt ábrázol.Ez diszkrimináció!Most már ideje volna idősebb,nagymama Barbit is csinálni.
jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten (és a többi színész is) remekül hozták a szerepüket; nyilván találhattak volna hasonlóan tehetséges színészeket a huszonéves korosztályban, de így is teljesen jó volt a szereposztás. Mivel a filmet egy valamennyivel érettebb közönségnek szánták, így teljesen jogosan a színészek nagyja is egy érettebb korosztályt képviselt.
jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Na, ez kissé meglep. Azt hinné az ember, hogy a Z generáció volt az elsődleges célpont.

jan. 17. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Z generációs vagyok (huszonkettő éves), de ez a film szerintem több generációt is szeretett volna megszólni, elsősorban azokat, akiknek Barbie neve igazi nosztalgiával bír. Ez elsősorban a Y generáció (1981 - 1996), de a film ennél idősebb és fiatalabb generációkat is meg tudott szólítani, ugyanis az a női élettapasztalat, nem csak egy generációt érint.

(#6)

jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Igy is úgy is gagyi lett volna.
jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mintha a 30 évesek már vénasszonyok lennének. A 30 évesek is fiatalok még. Teljesen jó volt így a film. Amúgy nem értem miért kellene mindig mindennek a 20 évesekről szólnia. Mintha az ember betöltené a 30-at, akkor utána megszűnne létezni. Azért külsőleg nincs akkora különbség egy 25 és egy 35 között. Mellesleg olyan gyorsan eltelik 1-1 év, az ember gyorsan rájön arra, hogy hoppá már 30 vagyok aztán így tovább. A fiatalság egy röpke pillanat sajnos, nem kellene már ez az állandó lehúzás, hogy sz.rt sem érsz, főként nőként, ha elmúlsz 30. Ha 40 akkor meg már kb. kis se lépj az utcára...
febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!