Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen rossz a felbontása a filmek hangjának?

Figyelt kérdés
Külföldön szinte majdnem mind dts hanggal van még a DD 5.1 is jó minőségű, itt nálunk meg jó ha a legtöbb eléri az mp3 minőségét ritka ami ez felett van és sok ami ez alatt. Tényleg ennyire igénytelenek a magyarok? Nagyon sok mindenben észre vettem már hogy nincs vagy nem kapható itt normális minőség szinte semmiben sem.

jan. 20. 07:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Aha, szóval már az is igénytelen aki csak egy sima TV-n nézi a filmet és nincs hozzákötve fél milliós hangrendszer?
jan. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Te aranykalickában élsz? Európa egyik legszegényebb országáról beszélünk, ahol sokan egy albit sem tudnak kifizetni a bérükből. Aki meg örökölt vagy ügyeskedett magának egy panelt, épp hogy a rezsit meg a diszkontos kajáját ki tudja fizetni. Ahol megélhetési gondok vannak, nagyjából senkit nem érdekel, hogy 2.0 vagy 5.1 rendszeren nézi a szuperhősök kalandjait...


Ha a sivatagban nincs ivóvized, nem fogsz hisztizni, hogy nem Eviant kapsz, gleccserjéggel, iszod amit adnak...

jan. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem mindegy milyen a hang ha jó a film.

Én laptopon és telefonon nézek filmet általában

Szar a hang de kit érdekel?

jan. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva tapasztalom. A streaminges felületeken már nem lehet normálisan filmet nézni extra ilyen-olyan hangfal nélkül, mert a normál tv hangszóróra összeolvasztva nézhetetlen. A beszédhangok halkak, motyogósak, ha ráhangosítok, hogy normális hangerőn legyen, akkor meg a háttérzenés részek ordítanak, mert azok meg sokkal hangosabbak. Nincs kiegyensúlyozva. Ha valakinek millópontakárhányas hangfalrendszere van, hogy a háttérzene a lakás másik végében szóljon, annak ez biztos nagyon jó, de normál felhasználónál nézhetetlen.
jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Tanulj meg angolul, problem solved. Meg még megszámlálhatatlan más probléma is hirtelen a múlté lesz.
jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5-ös

Milyen nagyot mondtál akkor most mindenki menjen külföldre ha valami nem tetszik neki 🤣🤣🤣

Most hörögve vered ki a csepp 12 centis mütyürkédet míg a nődet megbacca egy 18centis faccal a legjobb haverod aki angolul mondja neki hogy plíííz suck my dick 🤣🤣🤣

jan. 20. 23:38
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Micsoda szerencse, hogy vannak köztünk ilyen igényes és kulturált emberek akitől megtanulhatjuk, hogy márpedig miként szabad igényesen TV-zni. :D
jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Még szerencse hogy vannak ilyen komoly emberek akik felvilágosítanak mindenkit, huhh nem is tudom mi lenne az emberiséggel az ilyenek nélkül. :D
jan. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még szerencse hogy vannak ilyen komoly emberek,akik a kakit is csodálattal tolják magukba, huhh nem is tudom mi lenne az emberiséggel az ilyen sz@revők nélkül. 🤣
jan. 21. 04:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy az, hisz te megmondtad, hát ki merné ezt kétségbe vonni, hogy ha valamit állítasz az úgy is van :P
jan. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!