Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehet jelentkezni a...

Hogyan lehet jelentkezni a "Mi kis falunk" c sorozatba,szereplőnek?

Figyelt kérdés
jan. 23. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Színész vagy és nem tudod hogy hogy kell szerepekre jelentkezni?
jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szinesz, csak egy lelkes nezo
jan. 23. 10:17
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
#2 de az a sorozat eleve szar. Miért akarod tovább rontani a szinvonalat?
jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem szorakoztato
jan. 23. 10:21
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként ha nem vagy színész, vagy a rendező/producer rokona/haverja/ágyasa, akkor az ilyen szarokba max statisztának tudsz menni, oda casting irodák tudnak beválogatni. Olyat meg találsz sokat, keress rá azon a fostalicskán hogy statiszta vagy szinesz casting, oszt talán még konkrét ajánlatok is lesznek. Az ilyen irodákhoz egyébként regisztrálni is lehet és akkor keresnek ha van valami.
jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5, attól hogy Neked nem jön be, a Te egyéni dolgod, de attól még ne minősítsd a sorozatot!!!


Kérdező, szerintem esélytelen, max. valami statiszta vagy háttérmunkás lehetsz a stábban! Anno a “Barátok közt” csinált időnként válogatást, de “A mi kis falunk” nem szokott, ha végignézed a stáblistát, csak nagy neves színészek és színpadi emberek játszanak benne, egyikük karrierje sem ezzel kezdődött!

jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szivesen toltenem ott a hetkoznapokat eletvitelszeruen.

Elvonatkoztatva atto,hogy egy tv sorozat.

jan. 23. 11:07
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
#6 egyrészt igazad van, mert nem az volt a kérdés hogy jó-e az a szar. Másrészt viszont ha csak olyan válaszra kiváncsi valaki ami tökéletesen megfelel az elvárásainak, akkor nem ide jön kérdezni. Itt bizony nem csak olyan válaszokat kapsz ami tetszeni fog. Ha olyat keresel, használd a chatGTP-t! :D
jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

A falubelieknek már tele van a hócipőjük a tévésekkel, de a sorozat miatt oda látogató jöttmentekkel is. Ha a produkciónak szüksége van statisztára, szerintem találnak köztük megfelelőt.

A sorozat nem az a hűha nagy durranás, de a Horná Dolnánál biztosan jobb.

jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"A falubelieknek már tele van a hócipőjük a tévésekkel"



Mire gondolsz? Hol olvastal ilyesmit? Hol van ez a hely?

jan. 23. 11:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!