Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted melyik Star Wars...

Szerinted melyik Star Wars részek a legjobb részek?

Figyelt kérdés
jan. 27. 17:25
A kérdező szavazást indított:
4-6
1-3
Egy Star Wars történet
7-9
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Birodalom visszavág az, ami toronymagasan vezet nálam.

Egy utcahosszal lemaradva, de még mindig kiemelkedő alkotások szerintem a Sithek bosszúja, az Új remény és az Ébredő erő.

jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az első 6 rész.
jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ébredő erő, mint kiemelkedő alkotás. Wow.
jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Legjobbb 4-5-6.


Legszarabb 7-8-9.

jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

"Ébredő erő, mint kiemelkedő alkotás"

Igen. Azt leszámítva, hogy sztori szempontjából biztonsági játékot játszott, minden más szempontból kiemelkedő. Tudom hogy divat utálni az új részeket, de objektíve nézve jó a világépítés, a régi és az új összekötése, az új karakterek közül több zseniális, a nosztalgiafaktor remek, jók a zenék. Nem véletlen hogy pl az imdb-n is a negyedik legjobb a 9 epizód közül, csak az OT részei kaptak magasabb értékelést.

jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

"az új karakterek közül több zseniális"


Aztak...

jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Az ébredő erő elsőre nekem is nagyon tetszett, de másodszorra már jobban előjöttek a hibák, harmadszorra pedig borzalmas volt.


mindenki szidja a 8. részt, köztük azt a jelenetet amikor Luke eldobja az elején a fénykardot. Ennek azért eléggé megágyazott a 7. rész vége, ahol mikor nyújtották neki, elvárható lett volna hogy elveszi, lehetőleg az erő segítségével reptetve, ehelyett csak állt itt mint Bálám szamara. ezt a borzalmat másképp nem lehetett volna sem feloldani, sem megmagyarázni. a 8. rész egyenes következménye volt a 7. résznek, ennek ellenére jobb lett. sajnos azon már ez sem segíthetett hogy az új trilógia nem egy új történetszálat kezd, hanem az eredetit folytatja, ami a 6. részben le lett zárva. elörölte az eredeti trilógia minden eredeményét, megrágta, megemésztette, kihányta.

jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egyik film sem volt a legjobb. Megalapozott egy univerzumot és ennyi. A ráépülő LEGENDÁK könyvek a legjobbak. Abból is a Darth Bane triológia szerintem, ami kötelező olvasmány mindenkinek aki szereti az SW világát. :)
jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!