Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Cinema Cityben ha IMAX...

A Cinema Cityben ha IMAX 3D-re veszek jegyet, akkor hol és mikor tudom átvenni a mellé megvett szemüveget?

Figyelt kérdés

Illetve megtarthatom ezt a szemüveget?

Ja és mennyire élvezhető a film, ha egyszerre ez és a sima szemüvegem van rajtam?



jan. 29. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor kezdődik a film és mész be a terembe, csekkolják a jegyed és akkor kapsz egy szemcsit.

Vetítés végén hol vissza kellett adni, hol nem.

Utolsó kérdésre nem tudok válaszolni, én kontaktlencsét használok moziban.

jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tőlem sose kérték vissza a szemüveget.

Egyébként én is rendes szemüvegre veszem fel, engem nem zavar egyáltalán.

jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak egy filmet láttam iMax-ben, vagy a 3d volt szar, vagy szemüvegre bizony nem olyan jó felvenni. Persze az is lehet hogy a szemüvegem volt már karcos. Egyékbékt szerintem nem olyan nagy szám az iMax, főleg így szemüvegesként. Valószínűleg neked sem 100-as a látásod szemüveggel, hacsak nem vadonatúj (bár akkor sem felrétlenül tökéletes), szerintem a 4DX jobb, nekem legalábbis jobban bejött.
jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!