Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tizes skálán hány pontot...

Tizes skálán hány pontot adnátok a Kívánság (Wish) című animációs filmnek?

Figyelt kérdés

#animáció #Disney #kívánság #wish #Disney Stúdió #Disney Enterprises, Inc
febr. 2. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Bárcsak megoszthatnám, hogy hol lehet megtekinteni a teljes filmet HD minőségben! Állandóan letíltanak.

Ezt a kommentet is le fogják tiltani.

febr. 2. 13:42
 2/4 anonim ***** válasza:

huh, talán 3, a sztori rém hülyeség volt, a karakterek sablonosak voltak, a gonosz indítékát nem is értettem, mintha az író akart volna egy gonoszt és nem tudott mit kitalálni miért legyen gonosz


aztán ami a legrosszabb volt az a musical része, nincs bajom a musical dolgokkal, de azért legyen már értelme, ne céltalanul énekeljenek, Enchanto mese filmben rendesen megoldották hogy az éneklés előre vitte a sztorit, sőt ha nem nézted az éneklős részeket akkor nem értetted a sztorit, itt a Wish filmben semmi értelme nem volt.

febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb 7-et, a zenékkel nem volt bajom, viszont az nekem sem tetszett, hogy a gonosz nem is igazán volt gonosz:D
febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most jöttem meg a moziból.

10/5 szerintem.

A látvány és a dalok szuperek voltak.

De a sztori butuska volt.

Valamint nem lehetett nem észrevenni, hogy a főszereplő asha arca és mozgása 1 az 1ben aranyhajé volt csak fekete hajjal, nem pedig egy új

karakter. A királynét is kölcsözték és iderajzolták a meridából,ahol szintén királyné volt.

Az áruló buta srác feje meg 1 az 1ben a jégvarázsból Kristóf.


Nem igazán érthető nekem, hogy miért nyúlták le saját magukat karakterekben és miért nem újakat csináltak inkább.


Viszont az nagyon tetszett, hogy az alap üzenete a filmnek a diktatúra, az autorier vezető elleni hatékony fellépése a népnek.

Így a film végi dalt szerintem minden Fidesz elleni tüntesén le kellene játszani és akár az ellénzék himnusza is lehetne.

febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!