Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon régóta keresek egy...

Nagyon régóta keresek egy régi talán lengyel filmet. Valakinek tipp?

Figyelt kérdés
Nem sok mindenre emlékszem. Azt hiszem 1 középiskolás lányról szól,szegény családból való, aki osszebaratkozik tipikus rossz lánnyal. Van egy barátnőjük aki terhes lesz. Azt hiszem meg is akarja ölni magát valami méreggel. Aztán a rossz lány megtanitja a másikat hogy hogyan legyen prosti. Egy öreg pasassal is lefekszik. Tudom nem sok de hátha valakinek beugrik. Az egyik szereplőt Milenanak hívják. Ennyire emlékszem.elég régi lehet talán 2000 évek eleje. Valakinek valami tipp hogy mi a címe?
febr. 2. 17:51
 1/4 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Plázacicák (Galerianki) (2009)
febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uuu köszi. Baromi régóta keresem. :D
febr. 2. 18:00
 3/4 anonim válasza:
#1 honnan tudtad, ismerted a filmet vagy leírás alapján rákerestél?
márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jól van ez így? ***** válasza:
Nem láttam, de ismertem. Egyszer ncore-on mikor feltöltötték a Redvás Amal valamelyik verzióját (amúgy még azt sem láttam) ott említette valaki és linkelte is ezt a filmet és akkor találkoztam vele. A címe nem maradt meg, de a Redvás Amálé igen, így könnyen vissza tudtam keresni.
márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!