Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg lehet nézni a Blood Moont...

Meg lehet nézni a Blood Moont valahol? (Trónok harca spin off)

Figyelt kérdés

Most láttam, hogy új képek kerültek fel Lady Casterlyről, amik úgy veszem észre mintha a tényleges pilotból lennének.

[link]


Ez azt jelenti, hogy valahol majd megtekinthető lesz? Vagy ha nem, akkor miért adták ki ezeket a fotókat?



febr. 2. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Canceled, mit nem fogsz fel ezen?
febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A sorozat, de a pilot le lett forgatva, onnan van a kép. Minek írsz, ha ennyit sem tudsz vagy nem olvasod el a kérdést?
febr. 2. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha törölnek egy sorozatot pilot után, azt nem szokták leadni a TV-ben/streamingen. A pilot csak azért készül, hogy az alapján döntsenek a sorozat sorsáról.

Ritkán előfordul, hogy kiszivárog, vagy rajongói nyomásra elérhetővé teszik, de nem ez az általános.

Én nem találtam a videót.

febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Remélem valamelyik dvd/blu-ray kiadásra rákerül majd extra tartalomként. Pl. a HotD 2. évad mellé vagy egy másikhoz. 🤞

Az 1. évadhoz nem adtak semmi extra tartalmat, pedig egy csomó kivágott jelenet volt ott is, amiket így csak ilyen rossz minőségben lehet megnézni. :(

https://www.youtube.com/watch?v=Us6bLdj-aTk

Talán ennek az epizódnak nem ez lesz a sorsa és meg lehet majd nézni normál minőségben is egyszer.

febr. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!