Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik streaming szolgáltatóra...

Melyik streaming szolgáltatóra éri meg előfizetni a leginkább?

Figyelt kérdés
Kedvelem a magyar szinkront, de feliratokkal is szívesen nézek tartalmakat. Jelenleg nincsen egyetlenegy streaming előfizetésem sem. Egyre szeretnék csak, mert ez mégiscsak pénz, akkora nagy filmes-sorozatos pedig nem vagyok. Melyiken van aránylag a legtöbb újabb, népszerű, ígéretes tartalom? Melyik éri meg az árt arányaiban a legjobban? Amik a fejemben vannak: Netflix, HBO, Amazon Prime, Disney, Sky. Köszönöm szépen a segítséget, tapasztalatokat! 18/f

febr. 4. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre mindenki a saját kedvelt szolgáltatóját fogja mondani. A legjobban úgy tudnál tájékozódni, ha körben mindegyiket 1-1 hónapra végigpróbálgatnád, és utána visszatérsz arra amelyik a legjobban tetszett.
febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először az Amazont javaslom, egyrészt az első hét ingyenes, másrészt utána is messze a legolcsóbb, 899 Ft, ha jól emlékszem. Esetleg érdemes havonta váltogatni.
febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Netflix-en sok a feliratos film.A Disney-t próbáld.
febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben szubjektív(!), de nálam toronymagasan a Disney+ vezet, messze azon van a legtöbb olyan tartalom ami engem érdekel: Star Wars ott van (eleve kulcsfontosságú nálam), mellé tele van régi klasszikus akciófilmekkel, ott a Marvel, meg csomó minden más.

Ezzel együtt az egyeshez csatlakozom, próbáld végig őket, és nézd meg hol van a legtöbb olyan ami téged érdekel. Sokan a Netflixre esküsznek, nekem ott alig volt valami ami érdekel.

febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyiken vannak jó dolgok, de attól is nagyban függ, hogy téged mi és mennyire érdekel.


Egyik megközelítés, hogy végig próbálgatod őket. Addig tartod meg az egyik előfizetést, amíg végzel a kinézett dolgokkal, aztán lemondod és előfizetsz egy másikra.


A másik megközelítés, hogy megnézed, hogy hol milyen dolgok érdekelnek, vagy amik érdekelnek, azok hol érhetők el és ez alapján választasz egyet vagy felállítasz egy sorrendet.


Akármelyik irányból közelítesz is, mindenképp érdemes lehet körülnézni, tippeket gyűjteni és akár olyasmiknek is adni egy esélyt az épp elérhető szolgáltatónál, amikről nem gondolod, hogy érdekelne, mert bármi okozhat meglepetéseket és ha már hozzáférsz, legalább próbáld ki, hogy bejön-e. Sosem tudhatod.


Főleg a régebbi dolgok akár több szolgáltatónál is előfordulhatnak, vagy akár még a saját gyártású műsorok is vándorolhatnak is a szolgáltatók között (mint ahogy pl. a Besúgó lekerült a Maxról és átkerült a Sky Showtime-ra).

febr. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintetek nekem melyik érné meg jobban?


Netflixem volt más fiókját használtam de sok jó Thriller Horror filmeket láttam ott pl: Fekete tükör, Stranger Things, Marianne, Mise éjfélkor, Sweet.Home stb.

HBO MAX-om volt és ott is találtam jókat Castle Rock, Kiút stb.

Nem csak sorozatokat filmeket is szoktam nézni.

Disney+-on is láttam pár filmet már Grimcutty, Nincs aki megmentsen.


Sky Showtime meg elég kevés a tartalom hogy fizettem volna tovább tavaly, Amazon Prime Videon láttam nagyon sok horror filmek vannak de nem tudom hogy felíratok és szinkron terén hogy állnak még sosem próbáltam.


Az érdekes hogy HBO Maxon nem találtam meg még a Viasztestek című filmet.

febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!