Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan film címeket...

Tudnátok olyan film címeket küldeni, ami olyan horror film, hogy rendesen van benne sztori, a szereplők szimpatikusak/szerethetőek ?

Figyelt kérdés

Még csak kezdő vagyok a horror terén, sokat még nem láttam, de első sorban nem a vérfagyasztó jelenetek, meg a fröcsögő vér érdekel, hanem inkább a sztori, az érdekes fordulatok, az érdekes szereplők.

Talán a Roomate volt az első ilyen jellegű film amit láttam, elsőre nem is esett le, hogy itt egy pszichopata lányról van szó.

De ez a vonal nagyon megtetszett.

Ez a váratlan fordulat.

(Előtte tudatosan nem néztem horrort, ezt úgy néztem meg a bnőmmel, hogy "nézzünk egy jó kis csajos filmet", erre a végén csak lestem, hogy mi ez :D a lányok aranyosak voltak benne, szerethetőek, erre az egyik egy pszichó :D)


Na pl ez a váratlan pszichó szál is nagyon tetszik!

Ha tudtok még ilyet, azt nagy örömmel fogadnám!

Nemrég láttam a The bad seed returns-t, az is aranyos volt, elég light-os volt, de ezeket is szeretem.


Azok is nagyon jók, amiknél mi nézők már tudjuk, hogy ki a kattos, a szereplők meg még nem.


Volt pl az Ingrid goes West c.film is.

Na az is nagyon jó volt :D

Ott pl a főszereplő volt egy őrült pszichó.

(Igaz, az nem éppen horror volt, de volt benne valami nyomasztó)


Kíváncsi lennék ilyesmi filmekre!

Kb ilyen thriller/krimi/horror kategória lenne, nem tudom pontosan beazonosítani.

Köszi szépen mindenkinek!

Puszi!


(UI.: Amiket írtam, azok nem éppen horror filmek, de pont emiatt kérdezlek titeket, hogy ti mit ismertek, amit ajánlanátok ? Illetve, ha éppen nem horror film, de hasonlóan érdekes/nyomasztó/pszichó de valahol mégis szerethető és szórakoztató, akkor kérlek olyat is írjatok. Most első sorban horrora lennék kíváncsi, ugyanis abból láttam még keveset, és most az érdekelne, de mint írtam, jöhet más kategóriájú film is ha jó)



febr. 4. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
A bébiszitter 1. és 2. részét ajánlom. Abban szerethető a főszereplő, hiába nem 100-as.
febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Stephanie (2017)

Mr. Brooks

Fordul a kocka (2012)

Jákob lajtorjája (1990)

febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azonosság


[link]

febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok írni, és éppen azért, mert ez szubjektív dolog.

Aki nekem szimpatikus, az neked nem feltétlen lesz az. Így értelmetlen a kérdésed. Persze értem, hogy mire gondolsz, de nem tudok írni. Illetve tudnék, csak felesleges, mert neked nem biztos, hogy az lesz. Sőt.

febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!