Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvencetek a Titkos...

Ki a kedvencetek a Titkos invázió c. Marvel sorozatból? / Már aki látta a sorozatot/

Figyelt kérdés

Nekem egyértelműen G'iah ( Emília Clarke ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ )


Nagyon jó sorozat szerintem .

Bár akkor nagyon szomorú voltam - igaz nem sokáig - annál a résznél amikor Gravik lelőtte G'iah-t azt hittem mehalt de az Úrnak legyen hála túlélte. Szurkoltam is ezerrel hogy G'iah túlélje.... és bejött 🥳🤩


A záró rész a legjobb amikor G'iah és Gravik összecsapnak..

G'iah győzött. Mondanom sem kell totálisan boldog voltam 🥰😍



febr. 7. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

az egész sorozat történetileg szerkezetileg egy hibás szánalmas fos volt, és hogy ki volt a kedvenc? heh, egy normális kidolgozott karakter nem volt benne, a régebbi karaktereket meg lebutították mint pl Fury-t


Az hogy neked tetszett G'iah, egy mellék karakter akinek baromi kevés játék ideje volt, és most láttuk először ebben a sorozatban elég szomorú, a karakterről kb nem tudtunk meg semmit a motivációján kívül, nem volt ez se kidolgozva mert nem kapott annyi játék időt.

Inkább erre azt mondanám hogy neked a színésznő tetszett valószínű régebbi filmek és sorozatok miatt, nem pedig a karakter amit most játszott...

febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!