Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a régi, talán...

Melyik lehet ez a régi, talán spanyol sorozat?

Figyelt kérdés

Emlékszem, nyaralni voltunk, egészen kicsi voltam, a 2000-res évek eleje volt. Ment a tv-ben egy sorozat, amiért nővérem meg volt őrülve, közel 20 év elteltével pedig én őrülök meg, hogy nem találom. :D

Annyi rémlik, hogy valami tipikus spanyol, ilyesmi dráma lehetett, a főszereplő csávó autóversenyző, már a sorozat legelején autóbalesetet szenved versenyzés közben, talán kómába is kerül. Van neki egy hosszú, fekete hajú párja, hajaz külsőre (emlékeimben) az Árva angyalból Marichuyra. :D A pasi talán hosszabb, szőke hajú. Sehol nem találom, nem hagy nyugodni.



febr. 9. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nővérdet, hogy mi a film címe. Ha ő nézte, akkor tudni fogja.
febr. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott, de az a baj, hogy még viszonylag ő is kicsi volt, nem fűznék hozzá sok reményt, hogy emlékszik rá. De hátha.
febr. 9. 10:42
 3/4 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Te vagy az életem (Sos mi vida) (2006-2007)
febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Te vagy az életem. Gyermekkorunkban mi is imádtuk :D
febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!