Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The walking dead sorozatot...

The walking dead sorozatot nagyon kevesen nézik a környezetemben, nálatok is ?

Figyelt kérdés

Mindig az a válaszuk, hogy unalmas, meg a zombik lassuak.

Nekem pedig csak az, hogy nem a zombi a lényeg, hanem az emberi kapcsolatok egy haldokló világban.

Bár újra tudnám ugy nézni, hogy nem emlékszem az egyik részre sem.. sírtam rajta párszor..

Ti nektek mennyire tetszett a sorozat?



febr. 11. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nekem pedig csak az, hogy nem a zombi a lényeg, hanem az emberi kapcsolatok egy haldokló világban."


Mondjuk én csak foszlányokat láttam ebből a sorozatból..De nekem az a véleményem,hogy ha már egyszer zombik vannak valamilyen filmben,sorozatban,akkor azok legyenek jól megalkotva..Ha meg csak az a lényeg amit írtál,akkor szerintem a pusztulás oka lehetne valami "egyszerű" vírus is.Ami csak szimplán felemészti az ember.Aztán meghal és annyi.Nem alakul át tőle sétáló hullává...

febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött az elején, 2010-ben újdonságként hatott egy ilyen sorozat és nem zavart az időnként vontatott drámázás. Aztán valahol a 4. szezon környékén már elkezdtem beletekergetni és végül eluntam az egészet, mert önismétlő szappanopera lett az egész, erőltetett píszí szálakkal elcsúfítva. A spin-offokba azért még belenéztem, de azok már végképp nem mutattak semmi újat, a földrajzi expanziót nem számítva.
febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!