Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet megnézni a Gumball...

Hol lehet megnézni a Gumball csodálatos világa 4. évad 35. részét magyarul? Tényleg elveszett?

Figyelt kérdés

Valaki tudja közületek, hogy ez a Gumball epizód vajon hová lett? Egy ideig lehetett nézni, majd egyszerűen levették! Már nagyon sok oldalon próbálkoztam, de sehol nem találtam! Az HBO Max-on, a SorozatClub-on és a Sorozatbaráton is hiányzik, de a 34. és a 36. megvan! Igazából semmi nyoma annak, hogy valaha leadták magyarul! Valahol mintha azt láttam volna, hogy ezt a részt pár éve betiltották Európa-szerte, de erről megbízható infót nem találtam.


A "The Slap" (A legyintés) címűről van szó; valóban kissé érdekes epizód…

[link]


Tudja valaki, hogy mi a fene történt az epizóddal, illetve hogy hol lehet megtalálni magyarul ezt a részt?



#Gumball #Lost media
febr. 15. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ebben a részben, hátha úgy eszembe jut.
febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 belinkeltem direkt YouTube-on fentebb:

[link]

febr. 15. 17:53
 3/6 A kérdező kommentje:
febr. 15. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2# Bocs, annyira koncentráltam a szövegre, hogy elsiklottam felette.

Rengeteg Gumball részt láttam már magyarul, de ezt szerintem nem fordították le, és meg is tudom érteni miért dönthettek így. Szóval szerintem magyarul nem lesz fent sehol.

febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Hmm, nem tudom, fogalmam sincsen. Az viszont fura, hogy a port.hu-n más címmel ugyan, de fent van, plusz a Wikipédia szerint két évvel később csak, de elvileg bemutatták magyarul is:


[link]


[link]

febr. 15. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

5# Nekem nem rémlik legyintés c. rész. Egyébként a wikipédia nem a legmegbízhatóbb oldal, ahogy az újság cikkhez hasonló internetes cikkeknek se kell hinni feltétlen.


Bár, pacsi nevű már rémlik. De maga ez a rész nem. Az is lehet hogy csak egyszerűen törölték, mert egy szülő panaszt tett.

febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!