Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 90-es és 2000-es évek...

A 90-es és 2000-es évek (kissé ijesztő) Cartoon Network meséi megállnák még ma a helyüket a műsoron?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvencem a Bátor a gyáva kutya volt, de még kedveltem a Nyomi szerencsétlen utazásait.

febr. 17. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, megmutattam a gyerekeimnek a Boci és Pipit nekik nagyon tetszett.
febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem. Ha csak belegondolsz hogy a pindúr pandúrokban volt Ő aki férfi hanggal volt de női magassarkúban. Akkor mi leszartuk de ma már kiakadnának rajta a szülők
febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Naná. Nekem a Wacky Races (Flúgos futam) volt a kedvencem, az idiótán röhögő kutyával, Muttley-val :D
febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én a Bátorra gondoltam, hogy egy olyas fajta mese (vagy az) megállná e a helyét a maga "világával".
febr. 18. 07:39
 5/7 Hintalow ***** válasza:
100%

Szerintem elmenne, max nem engednèk annyira főműsoridőbe.

Amúgy bőven nem tartozott a durvábbak közè, az inkább a Misadventures of Flapjack/ Ren & Stimpy szint 😁

febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, jó kérdés. Viszont a Bátort imádom, ha létezne 'horror gyerekeknek' nevű műfaj, szerintem ez a kategória lenne. :D
febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Az elfnet nevű csatorna összegyűjtött pár ilyen sorozatot/filmet melyet véleményez is. Ha gondolod tekintsd meg. Küldök egy linket. [link]
febr. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!