Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a mese?

Melyik lehet ez a mese?

Figyelt kérdés

Túl sok mindenre nem emlékszem az a baj, de nagyon szerettem. Ami segíthet felismerni, hogy valós emberek (inkább gyerekek ha jól emlékszem) játszottak a mesében, ilyen kicsit "irodalmias" lehetett, ha jól emlékszem. Egy rész megmaradt bennem, felnőtt a felhők fölé egy égig érő bab, és azon felmásztak a gyerekek, ott találtak arany tojó tyúkot meg arany csokitojást, de egy ilyen érdekes bábu-szerű szörny el akarta kapni őket, vagy valami ilyesmi lehetett. Vagy a boomerang-on vagy a cartoonito-n mehetett, ebben biztos vagyok, kb 2011-2015 környékén. Akárhogy kerestem, nem találtam meg ezt a mesét, s a címét sem.

Köszönöm, ha segítetek megtalálni!



febr. 18. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ezen a linken lefelé görgetsz, elég sok feldolgozásból láthatsz pillanatképeket, talán felismered azt, amelyiket keresed:


https://www.youtube.com/results?search_query=jack+and+the+be..

febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!