Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dominó Napra emlékszik még...

A Dominó Napra emlékszik még valaki? Miért szűnt meg?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom nagy kedvence volt. Ha jól emlékszem, akkor talán az RTL Klub sugározta. Valaki tudja, hogy mi van vele, miért szűnt meg?

febr. 20. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is imádtam, viszont sajnálom, hogy neked a Google nem a barátod.


Google: Domino Day Wikipédia


[link]

febr. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem volt rá pénz, veszteséges volt éveken át.

Nekem is hiányzik amúgy.

febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen én is emlékszem rá. Meg volt régen az országos nagy iq teszt
febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Fuh azt most megrendeznék, elég siralmas eredmény lenne. :D
febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annál a műsornál csak a magyar közvetítés volt szánalmasabb, amikor épp nem a dáridót mutatták, akkor azt hogy ment az időzítő ami arra volt hivatott hogy az ottani tv adások reklámot adhassanak be. És mi azt néztük. Percekig. Amíg nem történt semmi. Aztán megint visszakapcsolt a stúdió Usztics Mátyásra meg Szulak Andreára meg a dáridóra. Persze lehet hogy mi kapcsoltunk át, mert még az a szar is jobb volt.
febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neeem, már pontosan emlékszem. Ekkor még a TV2 adta a domino dayt. Ami azt jelentette hogy vagy az időzítőt láttuk ami alatt minden egyes alkalommal elmondták hogy hollandiaban ekkor adják a reklámot meg meg beszéltek egy kicsit a semmiről, vagy a TV2 reklámot, vagy Usztics Mátyást és Szulák Andreát.


És büszkén verték a mellüket hogy külfőldön is van ám reklám a műsor közben, nem csak a csigaszar 2-n.

A külőnbség hogy Hollandiaban akkor adták a reklámot amikor épp nem történt semmi.

febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod nekem is beugrott ez a külföldi reklám dolog a műsor alatt. :D
febr. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!