Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha te lennél Anakin Skywalker...

HunLo kérdése:

Ha te lennél Anakin Skywalker helyében kinek az oldalára állnál?

Figyelt kérdés

Mace Windu (Jedik oldalára)

Palpatine(A Sithek oldalát)


(Ugye a film vége fele lévő jelenetről van szó ,amikor Windu sikeresen vette fel a harcot a Sith nagyúr ellen.)


A miértjére is kíváncsi lennék!



febr. 20. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Palpatine-nal megvolt a kölcsönös bizalom, kvázi barátság.

Windu pedig végig kételkedett benne, nyilván nem öltem volna halomra a gyerekeket stb. de valószínűleg hasonló a kimenetel.

Teljesen logikusan lett felépítve az része, hogy végül kinek az oldalára áll.

febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Az tényleg egy zseniális jelenet volt, főleg hogy Windu meg akarta ölni Palpatine-t, Anakin meg bíróság elé akarta állítani (bár korábban Dooku-t simán kinyírta). Így abban a pillanatban, habár nem a helyes út választása vezérelte mert csak Padmét akarta megmenteni, úgy döntött helyesen hogy közben a rossz oldalra állt. Lényegében mindig úgy viselkedett, ahogy az érdekei megkívánták.Viszont itt kezdődtek a gondok, mert habár korabban csinált már hasonlót, a Jedi gyerekek lemészárlása teljesen elsietett és indokolatlan volt. Ugyanilyen érzesem volt mikor Daeneris lemészároltatta egész Királyvárat a sárkánnyal. Meg az a harcjelenet Yoda és Palpatine között szintén elég béna volt. Nagyjából egyenlőek voltak az erőviszonyok, aztán Yoda fogta magát és lelépett, mert már várt rá a sikló ugye. Hogy miért? Hát mert ez volt a forgatókönyvben.
febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék Anakin, valószínűleg már jóval előbb átestem volna a sötét oldalra, így abban a formában le sem játszódott volna a jelenet. És a sötétoldalra engem nem a Padmé iránti érzelmeim vezetnének el, sodródnék én arra magamtól is. A kíváncsiság valószínűleg a tanulmányozására késztetne és meggyőződésem volna, hogy tudnám használni a hatalmát a jó ügy érdekében. Mivel képzetlenül nem tudnám leplezni, ahogy a sötét oldal a hatalmába kerít, így vagy megölnének, vagy menekülni kényszerülnék. Viszont ha sikerül elmenekülnöm, valószínűleg elkerülném, hogy úgy járjak, mint ő a Mustafaron és idővel megpróbálnék Sidious helyébe lépni.
febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 lehet hogy Dookunak is ez volt a célja. :)
febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Dooku szimplán megunta a Jedi rendet és borsot akart törni az orruk alá.

Qui-Gon ha életben maradt volna egészen más lett volna a történet, megnéznék egy olyan esetet, hogyan alakult volna.(a rövid epizód alapján Dooku átállását tanítványa halála is okozta)

febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
30%
Megbasznám a féltestvérem,legyalulnám Palpatint és Windut,majd a világura lennék,mindenki engem szolgálna..
febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Emily ***** válasza:
100%
Windu oldalára, mert belátnám, hogy Palpatine a rosszabb, de utána otthagynám a Jedi Rendet, hogy a családomnak éljek.
febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Pont az a lényeg, hogy nem választás kérdése. Ő akkor már rég shit.
febr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Sokkal hamarabb átálltam volna. Nem sok vonzó van a jedik szürke, besült, örömtelen létezésében - csak úgy tudják elkerülni a tömeges pályaelhagyást, hogy egészen fiatal kortól izolált környezetben mossák a jelöltek agyát.
febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Palpatine-t megöltem volna miután Windut megölte.


Aztán átvettem volna az irányítást....persze akkor lehet , hogy Yoda megölt volna.

febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!