Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A disney+-on a sorozatok,filme...

HunLo kérdése:

A disney+-on a sorozatok,filmek magyarosítva vannak?

Figyelt kérdés
Engem elsősorban a Star Wars témájú sorozatok,filmek érdekelnének ,de kíváncsi lennék a The Walking Dead-re is.

febr. 22. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nincsenek, de bekészítesz mellé egy szál füstöltkolbászt, attól elég magyaros lesz minden.
febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgyértettem ,hogy szinkronizálva van-e. :)
febr. 22. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, ami igen.
febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Példát tudsz mondani?
febr. 22. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A TCW sorozat, a filmek, a Kenobi sorozat, a Mandalorian és azt hiszem az Ahsoka is szinkronizálva van, de ebben nem vagyok biztos.
febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Emily ***** válasza:
100%
Az összes Stsr Wars film és sorozat (legyen élőszereplős vagy animációs) szinkronizált. A dokumentumfilmekhez magyar felirat van. Csak egy 7 perces dokumentumfilmről tudok az Ahsoka sorozathoz, aminek nincs magyar vonatkozása.
febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elő lehet fizetni 1 hónapra is, sok minden szinkronizált, ami nem az feliratos. Tehát minden "magyaros". Azt hiszem kb 3000Ft 1 hónapra. Ha érdekelnek a tartalmak fizess elő, aztán mond le.
febr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden Star Wars kánon tartalom szinkronos, sőt a többségük elég sok nyelven fenn van szinkronnal és felirattal is.
febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, ami szonkronos. Legtöbb viszont feliratosan van csak. Nem árt megtanulni angolul így 2024-re. Hidd el fontos ez!:D
febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!