Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más szemmel nézitek a Bűbájos...

Más szemmel nézitek a Bűbájos boszorkák sorozatot Shannen Doherty podcestjei után?

Figyelt kérdés

Elhiszitek, amit abban mesélnek Hollyval? Pl. hogy Alyssa volt, aki kirúgatta Shannent és utána megfenyegették Hollyt azzal, ha ő is ki mer szállni, akkor soha nem kap már szerepeket?

Ezért gyűlölheti Rose is Alyssát? Azt szokta mondani, hogy minden forgatást pokollá tett.



febr. 22. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Marmint hogy így kevésbé lett szar a sorozat? Vagy szarabb? Vagy mi a kérdés?
febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy Shannen volt problèmás, mind a Beverly hills 90210, mind a Charmed forgatásai alatt, ezért is rúgták ki mindkét sorozatból. Aztán besértődött és azt is megtiltotta hogy mutassák visszaemlékezésekben. Ezért tűnt el teljesen 100% mindkét sorozatból.
febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én direkt nem hallgatom őket. Nagyon szeretem a sorozatot de tudom hogy nem voltak jóban de ennyiben is hagyom, nem akarom elrontani a sorozatot a háttérben dúló harcokkal
febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én azt hiszem azért nem szerepelt Shannen képeken sem, mert csúnyán váltak el és Shannen egy képen való megjelenésért is annyi fizetést kért volna, mintha szerepelne a részben.

Illetve azt hiszem a 8. évadba meghívták vendégszereplőnek, de nem ment el. Habár a 8. évad költségvetését alaposan megnyirbálták, lehet fizetni sem tudták volna.

febr. 22. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
A 8. Évadról nem tudok. Csak annyit, hogy az újabb 90210 sorozatban amiben Erin Silver ( Kelly húga és az ő barátai jártak a suliba.) már szerepelt vendégként, ahogy " Kelly " és " Donna" is. Pont tavaly néztem meg a sorozatot. Kellyék anyja abban halt meg rákban, az utolsó részekben pedig kiderült, hogy Erin is beteg lett, alig 20 évesen.
febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom. Ezért gondolom, hogy lehet igazság abban, amit mond, mert a 90210 sorozat készítője ugyanaz, mint aki a Bűbájosokat is csinálta. És a 90210 kiszállása/kirúgása ellenére is Shannent akarta a főszerepre, így annyira problémás színésznő mégsem lehet.

Szerintem csak Alyssa miatt nem akart visszatérni. Na mindegy már.

febr. 22. 20:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!