Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme van annak, hogy a...

Mi értelme van annak, hogy a filmeknél az ilyen nyugodtabb párbeszédeknél olyan halk, hogy nem hallom, mikor meg valami akciódús jelenet van, akkor meg úgy ordít, hogy szétmegy a hangszóró?

Figyelt kérdés
moziba nem járok sokat, de mikor a freeguyt néztem akkor is ez volt, itthon a tv-ben meg sokszor ezt tapasztalom. ez csak nekem nagyon irritáló, vagy mást is idegesít?
febr. 22. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

5.1-es tartalmat játszol le 2.0 hangszórókon, és az a hang ami a térhatású hangrendszer különböző távolságú hangszóróira ki van osztva, azt mind egyszerre hallod egy irányból.

Van értelme és előnye az ilyen tartalmaknak, de csak akkor működik jól, ha megfelelő rendszeren játszod le. Hogy a legális szolgáltatóknak hogy van azt nem tudom, de ha letöltöd a tartalmakat, akkor nézd meg az elérhető release-eket, mert jellemzően fent van az 5.1 és 2.0 változat is.

febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!