Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sokan tényleg agyonizzadt...

Sokan tényleg agyonizzadt pamutpólóban edzenek/futnak, mint a filmekben?

Figyelt kérdés
Vagy ott is csak a drámai hatás kedvéért, hogy leessen a hülye nézőknek, milyen keményen nyomják?
febr. 22. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor bringával megyek próbara, szanaszétizzadom a pólómat, pedig csak 1 óranyira van. Szóval igen siman realis hogy teljesen átizzad egy póló.


A filmekben nyilván bevizezik.

febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Futnom se kell nyáron, hogy olyan legyen a pólóm :-/
febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, az ember ha fut, meg szokott izzadni. Kimelegszik, és az emberi test alapvető hűtési rendszere az izzadás, és az annak párolgása által keletkezett hűtő hatás. Ez neked újdonság?
febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az izzadás, hanem hogy sima utcai pólóban sportolnak.
febr. 23. 15:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Én pl. futni technikai anyagú pólóban megyek, ami nem lesz izzadt. Olcsó volt.
febr. 23. 15:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége nem speckó felszerelésben megy futni.
febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azaz ez nem anyagi kérdés, főleg a jól kereső, rendszeresen sportoló karakterek esetén.
febr. 23. 15:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha ez valóban így van, az más. Mire alapozod? Tapasztalatra?
febr. 23. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 nekem több ilyen spéci pólóm is van, de nem szeretem őket. Kenyelmetlenek. Nem mindegyik pamut póló büdösödik am szarrá, van pl. egy dorko pólóm, annak speciel kiváló az anyaga. Van BudaFcknPest pólóm is ami jo anyagú és persze olyan is ami rossz. Persze nem biztos hogy az anyag a ludas, lehet hogy a festék. A lenyeg hogy nem minden póló egyforma.
febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
febr. 26. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!