Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Holnaputántól folytatódik a...

Holnaputántól folytatódik a The Walking Dead. Ti is várjátokk?

Figyelt kérdés
2024. február 25. a hivatalos TV premier.

febr. 23. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat véget ért, és nem folytatódik. Csak egy mellékszál indul ugyanabban a világban.
febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti sorozatot sem néztem végig.
febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Walking dead sorozat már véget ért a 11. évaddal. A Fear of the Walking dead az, ami még fut, ha jól tudom, illetve három kiegészítő sztorit terveznek még leadni. Egyet Rick és Michonne, egyet Maggie és Negan és egyet Daryl főszereplésével. Ezek valamelyike kezdődik most, nem?
febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A Fear is véget ért tavaly, és a World Beyond-ot kaszálták 2 évad után. A Maggie-Negan sorozat tavaly leadták, második évad berendelve. A Daryl sorozatot tavaly leadták, második évad berendelve. A Rick-Michonne jön most.


(de ehhez elég lett volna csak a Wikipédiát megnyitni, és akkor nem kell vakon találgatni)

febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már eluntam évekkel ezelőtt, de a feleségem az elejétől fogva nézi a spinoffokkal együtt, na neki mindig le kell töltögetnem. De ebbe a Rick-es sztoriba azért én is belekukkantok, ha már egyszer életben hagyták...
febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

UPDATE


A TWD: The Ones Who Live című spinoff sorozat február 26-tól a magyar AMC csatorna is sugározza, így a többi TWD spinoff sorozattól eltérően ez rögtön magyar szinkronosan fog megjelenni: https://www.youtube.com/watch?v=DKV6jyo746c

febr. 25. 19:41
 8/12 A kérdező kommentje:
A sorozat intrója ha valakit érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=iXD74aT8lAk
febr. 25. 19:52
 9/12 A kérdező kommentje:

SPOILER:


Nem tudom, hogy jó ötlet-e el spoilereznem, de a az első epizód azzal kezdődik, hogy Rick elveszti az egyik karját. Megharapja egy zombi és saját magának vágja le végül..

febr. 25. 19:54
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Gondolom kedvcsinálónak szántad... ;-)

De szerintem itt inkább ne szpojlerezzünk, kibeszélőnek ott vannak az ilyesmire szakosodott magyar blogok, pld:

[link]

febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!