Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha egy idősíkban léteznek,...

Ha egy idősíkban léteznek, spanolhattak volnaszerintetek haláluk előtt Charles Lee Ray Freddy Krueger-rel?

Figyelt kérdés
mindketten beteg gyilkosok voltak más szférában, emberkorukban akár haverkodhattak volna is, vagy kerülik egymást?
febr. 25. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert Freddy pedofil volt, aki gyerekeket rontott és ölt meg. Míg Charles Lee Ray felnőtteket ölt. Szerintem nem találnák annyira szimpinek egymást. Vagy nem is tudom. Chuckyként sem számít molesztálónak. De lehet csak én nem tudok róla.
febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a pedofil vonalat csak a legutolsó film hozta be, addig úgy járta hogy "csak" gyerekgyilkos volt
febr. 25. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet. De Freddy Jasont sem kedvelte, mert megölte azokat, akiket ő akart. Szóval lehet nem bírná elviselni, hogy más is gyilkol. Nem tűnt úgy, hogy szeret osztozkodni. Lehet inkább magányos gyilkos maradna.
febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!