Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen okból tilthatnak ki a...

Milyen okból tilthatnak ki a sorozatbarát.club oldalon?

Figyelt kérdés
Muszáj feltölteni sorozatokat, hogy ne tiltsanak ki?

márc. 7. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj.

Max akkor tilthatnak ki, ha trágárokat kommentelsz.

márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyszerüen törölték a kontómat, mert a hibás link jelentésénél annyit beírtam 4-5 nem müködö linknél, hogy "szar a link", "ez is szar".


De nem is tiltás volt, hanem másnap egyszerüen nem létezett a fiók.


Egyébként ez nem egy tartalomszolgáltató, hanem csak egy szutyok adatbázis, ami linkeket tartalmaz másoknál létzö tartalmakhoz, amit az ember gugli segítségével is megtalál.

márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nincs így, mert vannak emberek, akik kifelyezetten a sorozatbarátra szállítják a tartalmakat mondjuk a tv-ből.
márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 Akkor ezt nem tudtam. Amiket én néztem, azok mind csak linkek voltak más oldalakra.


Neked felyed van? :)

márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Feltölteni nem muszáj. Akkor dobnak ki, ha zaklatsz másokat, ha dupla accountod van, ha egy fiókot használtok többen egyszerre, vagy ha letöltesz az oldalról. Legalábbis régebben ezek voltak a fő szempontok.
márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Feltölteni nem kötelező. Tiltás járhat letöltésért, kommentekben trágárkodás vagy az oldal /a közreműködőinek szidalmazása, linkek kivitele az oldalról, de olyanról is olvastam már, hogy az egyik felhasználó fogyatékos gyereke azzal szórakozott hogy ide oda tekergette a részeket és ezt az algoritmus átlagostól eltérő viselkesésmintának érzékelte ami logikus is, és kitiltotta az adott fiókot nyilván a hozzá tartozó ip címmel együtt.

Szóval igen, ez az oldal azoknak való akik rendeltetésszerűen képesek használni.+ A Duplikált fiókhasználat is tilos.

tegnap 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!