Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett Rákay Fülöpék...

Hogy tetszett Rákay Fülöpék Most vagy soha! cimű 6 milliárd Ft közpénzből készült filmje?

Figyelt kérdés
Oscar esélyes az alkotás, vagy az Oscar kevés ehhez?

márc. 14. 22:18
A kérdező szavazást indított:
Nagyon tetszett, Fülöpék odatették magukat, még többet is adóznék nekik, egy újabb Mercire.
Egyszer nézhető, de nem ennyi pénzből, de legalább Fülöp vehet belőle egy újabb Mercit.
Totál nézhetetlen, ismét jó helyre ment az adónk, telik majd egy újabb sokadik G Mercire Fülöpnek.
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Az IMDb 1.1 mindent elmond. Annyit is ér. Propaganda és történelemhamisítás milliárdokért.
márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, mert nem fogom megnézni.
márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Én sem fogom megnézni. Nyaljon kakit
márc. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hol megy, a Dunán? Vagy a tv2-n?
márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogom megnézni. Egyébként az adófizető állampolgároknak is ki kell fizetni a jegyet, vagy mi ingyen megnézhetjük, ha már a mi pénzünkből készült?
márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Nekünk ki kell. A kàrpàtaljai magyarok ingyen megnézhetik majd 🤣🤣
márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

#5

Meg lett mondva hogy hazafias kötelesség elmenni a moziba megnézni, úgyhogy te csak itt ne írkálj ilyen hazafiatlanságokat!

márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Giccsparádé. A díszletek, eszközök és öltözékek jók, de színészek rosszak, a történet szinte már undorító, mert hazug, Petőfiből meg tinicsalogató gyanánt csináltak ilyen nyálasképű, gyáva bájgúnárt.
márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 PMC Wagner ***** válasza:
Még nem láttam, ha fent lessz valamellik megosztón akkor megnézem.
márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Waff ***** válasza:
44%
Néztem, teljesen jó film. A látvány és a színészi játék kiemelkedő, a történet néha itt-ott vontatott. 10/8. Összeségében egy jó, nagyon látványos film.
márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!