Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a kedvenc hazbin...

Kinek mi a kedvenc hazbin hotel karaktere?

Figyelt kérdés

márc. 16. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Alastor. Messze. Magasan. xD

Amúgy nagyon sokat szeretek, de ő a fő kedvenc (igen tudom, elég àltalános, mert nagyon sokan szeretik)

márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc karaktereim Alastor és Emily, emellett Charlie&Vaggie a kedvenc ship
márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csakis Adam. A Dickmaster a legjobb! (De amúgy egy kicsit mindenkit szeretek.)
márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja Adam rohadt vicces. Nemtom nekem talán Vox a kedvencem, mekkora arc már :D
márc. 17. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Voxot én is nagyon bírom! :D

Kíváncsi vagyok már, hogy mit fog csinálni a 2. évadban.

3. voltam.

márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 UshariScar ***** válasza:
100%

Én mindenkit szeretek, de leginkább Overlord fan vagyok.

Az Overlordok ők: Alastor, Rosie, Carmilla, Zestial, Vox, Velvette és Valentino.

márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Az egyik kedvencem Rosie mert amikor a 7. részben Charlieval beszélgetett az nagyon szép jelenet volt.

Angle mert szép karakter fejlődése van.

Aztán persze Alastor is kedvenc (anno 1 éve csak azért néztem meg a pilotot mert tudtam, hogy aszexuális)

Razzle és Dazzlet is szeretem.

Emily is az egyik kedvencem (nagyon kiváncsi vagyok, hogy ki lesz vele a 2. évadban)

Amúgy nagyon fura, hogy én mindig is utáltam a musical kategóriát de ezt egyszerűen imádom! (Szerintem a Hazbin hotelt lehet musicalnak mondani) Az összes zenét imádom (kedvenc a Hell's great dad, Stayed gone és More than anything)

Aztán még amire kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz a 2. évadban Angle és Husk kapcsolatával.

márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nekem Angel a kedvencem szép karakter fejlődése van tetszik a dizájnja és egy nagyon szimpatikus karakter
ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Angel és Alastor.
ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
+1 Angel Dust, de egyáltalán nem láttam jönni ezt a választást a 4. részig (ami szerintem a legerősebb az évadban)
ápr. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!